- Link - Link - Link - Link - Link - Link - Link - Link - Link -

Červen 2009

Gary učil Daniela o sexu!

13. června 2009 v 22:27 | Vendy |  Novinky - Herci
Víte že když bylo Danovi 18 let, přiznal,že ho v té době ovládali rozbouřené hormony a toužil si užívat s desítkami žen.Představitel filmového Harryho Pottera prý dostal nejcennější tipy týkající se něžného pohlaví a sexu od kolegy Garyho Oldmana.

"Gary mi dal několik opravdu dobrých rad týkajících se děvčat,které jsem rozhodnutý určitě využít.Jednou z nich bylo,že musíte napřed zjistit,jestli jsou fixované na rodiče,což je dobrý odhad.Měli jsme s Garym opravdu soukromou chvilku!"prozradil Dan.

I když Garyho od Dana dělí 31 let,prý se z nich i přes znační generační rozdíl stali skvělí kamarádi.

harrypotter-world.blog.cz

Vybráno místo pro natáčení v Malfoyovic sídle?!

12. června 2009 v 18:30 | Vendy |  Novinky - Relikvie smrti
Zaměstnanci filmových studii Warner Bros. odpovědní za vyhledávání nových lokalit, které se mají použít v připravovaných Relikviích smrti navštívili majestátní dům Hardwick Hall v anglickém Derbyshire. Za uplynulých šest měsíců navštívili tuto budovu, postavenou v Alžbětínském slohu, celkem dvakrát.
Domníváme se, že jde o silného kandidáta pro natáčení exteriérových scén Sídla Malfoyovů. Ty by jsme měli na filmovém plátně spatřit hned v úvodu první části závěrečného filmu. V současnosti se zvažuje, zda dům bude definitivně použitý pro natáčení nového filmového dobrodružství o Harrym Potterovi.
mamlasek.blog.cz

Kdo se kdy a kde účastní premiér HBP?

12. června 2009 v 18:29 | Vendy |  Novinky - Princ dvojí krve
Je tu pár informací týkající se Premiér Harryho Pottera a Prince dvojí krve, jelikož se v poslední době objevuje dost zpráv o účasti některých herců v různých státech na premiérách.
  1. V Brazílii by se měl ukázat Tom Felton. Premiéra se uskuteční v Sao Paulu v červenci.
  2. James a Oliver Phelpsovi by se měli zúčastnit premiéry ve Švédsku.
  3. Evanna Lynch spolu s Jamesem a Oliverem Phelpsovými by se měli zúčastnit premiéry v Itálii.
  4. Bonnie Wright a Evanna Lynch by se měly objevit na premiéře Prince v Belgii.
  5. Trio - Dan Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint by se měli objevit zase ve Velké Británii.
  6. Evanna Lynch a Matthew Lewis se zúčastní premiéry ve Švýcarsku.
  7. Evanna Lynch se zúčastní premiéry v Dánsku a Polsku.
mamlasek.blog.cz
Michelle Obamová na natáčení Relikvií?

12. června 2009 v 18:24 | Vendy |  Novinky - Relikvie smrti
Rodina amerického prezidenta Barracka Obamy se netají tím, že patří k fanouškům Harryho Pottera. Z tohoto důvodu si americká první dáma Michelle Obamová spolu s dcerami Mali a Sashou nenechali ujít možnost účastnit se na dnešním natáčení filmu Harry Potter a Relikvie smrti.

HBP bude v IMAX kinech

12. června 2009 v 18:22 | Vendy |  Novinky - Princ dvojí krve
The Hollywood Reporter informoval fanoušky Harryho Pottera o šestém filmu, který míří i do kin IMAX. Uvedl, že americká premiéra Prince Dvojí Krve v kinech IMAX je naplánována na 29. července, tedy dva týdny po premiéře v běžných kinech. Ve formátu 3D budeme mít možnost vidět film 12 minut, zatím však není vyzrazeny, která pasáž to bude.

harrypotter-world.blog.cz

POTVRZENO: Princ bude trvat 153 minut

12. června 2009 v 18:20 | Vendy |  Novinky - Princ dvojí krve
British Board of Film Classification (Britská rada pro filmovou klasifikaci) dnes oficiálně potvrdila délku velkofilmu Harry Potter a Princ Dvojí Krve.
V kině na nás čeká 153 minut a 19 sekund filmového okouzlení, čímž šestý film v žebříčku nejdelších Potterovek obsadí pěknou 3. příčku. Dosud nejdelší částí je Tajemná komnata (161 minut) a naopak, přívlastek nejkratší části si udržel Fénixův Řád s délkou 138 minut.

harrypotter-world.blog.cz

Bonnie se třídou v Berlíně

7. června 2009 v 18:12 | Vendy |  Herci - fotky
imagebam.com imagebam.com
mamlasek.blog.cz

Jason o Emmě, Rupertovi a Danovi

7. června 2009 v 17:56 | Vendy |  Novinky - Herci
Jason se nedávno v Londýně zúčastnil na speciálním představení muzikálu Sestra v akci. Při té příležitosti se v rozhovoru pro tisk vyjádřil i o svých mladých spoluhercích z potterovek - Danielovi, Rupertovi a Emmě.
Povídal o tom, jak trojice mladých hvězd nejsou rozmazlení a pokažený slávou a bohatstvím, které jsou důsledkem jejich ústředního postavení, které mají v příbězích Harryho Pottera.

Robert: Remember Me Cast

7. června 2009 v 12:10 | Vendy |  Novinky - Herci
Variety: Summit Entertainment obsadilo Emilii de Ravin (LOST), Pierce Brosnana a Chrise Coopera vedle Roberta Pattinsona ve snímku "Remember Me". Drama režírované Allenem Coulterem začně 15. Června v New Yourku.
Pattinson hraje mladíka, kterému sebevražda jeho bratra rozdělila rodiče a jemu samotnému protéká život mezi prsty. Emilie si ve snímku Remember Me zahraje mladou dívku, jejíž matka byla zabita přímo před jejíma očima. Tato zkušenost ji naučí naplno žít. Cooper si zahraje jejího otce.

pattinsondaily.com

Robert v novém filmu?

7. června 2009 v 12:09 | Vendy |  Novinky - Herci
Držte si klobouky. Hvězda filmy Twilight, Robert Pattinson a herec Jamec Franco (Milk) mají možnost zahrát si v novém biografickém filmu o zpěváku Jeffu Backleym!
Buckley, syn známého hudebníka Tima Buckleyho, který zemřel ve svých 28 letech a který se hodně utápěl v alkoholu a drogách odešel v roce 1997. Ještě není úplně jasné, kdo si zahraje hlavní roli. To ukáže jen čas. Na jednu stranu, Robert Pattinson už nám ukázal, že umí krásně zpívat. Na druhé straně, Franco už si v biografickém filmu zahrál a jeho nový film Milk byl už hodně ocenění. Uvidíme.

pattinsondaily.com

Emma Watson pro Bravo Girl

6. června 2009 v 20:23 | Vendy |  Rozhovory
Byla jsi ráda,že se můžež vrátit k Potter filmu?
Já jsem byla úplně šťastná,když jsem se vrátila zpět.Všichni byli potěšení,že mě viděli,protože to znamenalo,že se věci zdvihli.

Jak těžké bylo v tomto filmu vyobrazit citové vztahy s Ronem,zvlášť od té doby co spolu hrajete a jste dobří přátelé?
Och!Nevím,jestli to bylo náročné.Rupert je skutečně pohodový kluk,ale já se na to těším,protože se mi dost líbí ta romanticko-komediální stránka.Rupert a já vlastně zabezpečíme určité odhodlání,když film je už podstatně temný.Sledovat Ruperta,jak západí s romantickými zápletkami,je sranda.Ron a Hermiona jsou také odlišní,no přece mezi nimi funguje pověstná chemie,takže je to zajímavé.Natáčení těchto scén bude trochu trapné-neexistuje jiný způsob,jak by jsem to mohla pojmenovat,ale je to součást naší práce.

Soundtrack: názvy skladeb

6. června 2009 v 19:11 | Vendy |  Novinky - Princ dvojí krve
Minulý rok Fénixův řád měl velmi pěkné skladby. Složil je i letos Nicholas Hooper. The Death of Sirius (Siriusova smrt), Professor Umbridge (prof. Umbridgeová) zda Dumbledore's Army (Brumbálova armáda) určitě patří mezi ty nejlepší z minulého roku.
Tento rok určitě nebude horší - alespoň podle názvů to tak vypadá...


Rupert s Emmou už to mají za sebou

6. června 2009 v 15:14 | Vendy |  Novinky - Relikvie smrti
V poslední knize o Harrym Potterovi nám J. K. Rowlingová zprostředkovala kromě napínavých a akčních pasáží i několik romantických momentů mezi hlavními postavami.
Jedním z klíčových okamžiků je vztah mezi Hermionou a Ronem. Spisovatelka však tímto rozhodnutím způsobila nejednu vrásky na čelách Ruperta Grinta (Ron) a Emmy Watsonové (Hermiona), kteří si svůj společný polibek v novém filmovém vztahu před pár měsíci vůbec neuměli představit. Svůj vztah často označili za bratrský, oba se společného polibku hrozily a věřili, že celé je to ještě příliš daleko...

Emma: Photoshoot z ruského Elle Magazine

6. června 2009 v 15:12 | Vendy |  Herci - fotky
imagebam.comimagebam.com
luna-amy.blog.cz