- Link - Link - Link - Link - Link - Link - Link - Link - Link -

Novinky - Relikvie smrti

Natáčení u Lasturové vily (Pembrokeshire, 12. květen 2009)

31. srpna 2009 v 19:49 | Vendy
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Natáčení u Lasturové vily (12. květen 2009)

31. srpna 2009 v 19:46 | Vendy
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
oclumencia.com.br

Kdy Hermiona políbí Rona?

30. srpna 2009 v 18:16 | Vendy
Pamatujete se ještě na to, jak se v červnu natáčela scéna, při níž Hermiona políbí Rona? Tak přesně o této části filmu Harry Potter a Relikvie Smrti II. nejnovější pronikly na světlo světa podrobnější informace!
Údajně spolehlivý zdroj totiž prozradil, kde a za jakých okolností padla tato téměř již legendární pusa. Musíme vás také upozornit, že pokud je tato informace skutečně pravdivá, tak jde o celkem velký SPOILER, který prozrazuje celkem zajímavou část posledního filmu. Přizpůsobte tomu svoji zvědavost

POZOR: V pokračování článku je spoiler!

Harry v roli Dudleyho je potvrzen do HP7

30. srpna 2009 v 16:23 | Vendy
Agentura Harryho Mellinga oficiálně potvrdila návrat do filmu Harry Potter a Relikvie Smrti v roli Dudleyho Dursleyho. Kdy přesně začne natáčet své scény v Zobí ulici číslo 4, zatím není známo. .
Z filmové rodiny Dursleyovi byl do dnešního dne oficiálně potvrzen teprve návrat Richarda Griffithse v roli strýce Vernona. Ačkoli herečka Fiona Shaw (teta Petunie) dosud svou účast v Relikviích Smrti nepotvrdila, její návrat by mohl být podle portálu IMDb.com již víceméně jistý.

Do filmu Harry Potter a Relikvie Smrti 1 jsou tedy již nepřímo potvrzeno téměř všechny úvodní scény, které očekáváme z knižní předlohy: Začátek v sídle Malfoyovi, Dursleyovi v Zobí ulici (a zřejmě i jejich odchod) a trošku akčnější vylepšenou cestu sedmi Potterů do kouzelnického bezpečí .
První část přijde do našich kin na podzim příštího roku.

harrypotter-world.blog.cz

Jason o Luciusovi v první části Relikvií

30. srpna 2009 v 16:21 | Vendy
Herec Jason Isaacs hostoval v pořadu Marka Kermoda na rádiu BCC Five Live. Potterfanoušky potěší zejména jeho odpovědi zaměřené na poslední filmy ze série Harry Potter, v nichž se vrátí jako (již mezi časem zkrachovalý) Smrtijed Lucius Malfoy. Jejich stručné shrnutí najdete v následujících řádcích:

Herec aktuální potvrdil, že ukončil natáčení scén v Sídle Malfoyů. Poznamenal také, že na natáčení posledního filmu se vrátí o něco přes měsíc, kdy mají vzniknout dramatické scény s lordem Voldemortem (Ralph Fiennnes). V rozhovoru zdůraznil svou vděčnost knižní sérii J. K. Rowlingové.

Dále zmínil ponížení, které čeká jeho filmovou postavu v Relikviích Smrti, navazující na upadnutí Luciuse Malfoye do nemilosti Temného pána. Fanoušků knihy jistě potěší informace, že ve filmu přijde o svou hůlku.
Jasonovi byla položena i otázka týkající se bodu, kterým má být ukončena první část filmu Harry Potter a Relikvie Smrti. Odpověděl takto: "Bude to určitě dobré místo v ději, to je jisté." Ve zbytku diplomatické odpovědi však zdůraznil, že má podepsanou smlouvu, podle níž tento klíčový okamžik nesmí prozradit.

Pár minut herec věnoval odlišnostem mezi šestou knihou a nejnovějším filmem. Podle jeho názoru hrál ve filmu velkou roli fakt, že Harry nebyl na Astronomické věži spoután Brumbálovým zaklínadlem, ale měl svobodnou vůli.
Celý rozhovor s možností jeho stažení najdete zde.

harrypotter-world.blog.cz

Herci o HP7 na Twitter.com

29. srpna 2009 v 16:35 | Vendy
Uživatelé Twitter účtů si včera mohli všimnout několik aktuálních týkajících se dvoudílného filmu Harry Potter a Relikvie Smrti.
První je opětovné potvrzení herce Warwicka Davis, že v relikviích smrti si zahraje dvojroli: Již tradičně ztvární profesora kouelných formulí Kratiknota a současně jej zamaskování uvidíme i jako skřítka Griphooka. Davis také poznamenal, že v uplynulých dnech navštívil filmová studia Leavesden, kde pravděpodobně natáčel interiérové scény v lasturovém domku. Právě tyto scény měly být natočeny v uplynulých dnech.

Druhou aktualizaci poskytl Oliver Phelps, který hraje George Weasleyho. Ten avizuje, že je zřejmě prvním hercem ve Velké Británii, který používá nové VFX MOVA technologie pro detailní zachycení obličeje. Tato technologie se má využít především ve scéně se sedmi Potterů. Objevily se domněnky, že bude použita při záběru, kdy George jako jeden z Potterův přijde o ucho.

harrypotter-world.blog.cz

Informace ze studií Leavesden

26. srpna 2009 v 11:21 | Vendy
Dva velcí fanoušci Harryho Pottera, Chris a Maria, měli to štěstí, že mohli navštívit studia Leavesden, kde se v současnosti natáčejí scény pro Relikvie Smrti. Během návštěvy studií si prohlédli staré i nové scény, na nichž se natáčeli, zda bude natáčet a dozvěděli se několik novinek z připravovaných potterovek.
Tady úryvky toho co řekli s Lunou...zní to dobře:) Zase se máme na co těšit (teda pokud nám výsledný dojem trošku nepokazí ta tuna videí)

Svatba Billa a Fleur: George má obvázané ucho, Bill má na levé straně obličeje jizvy, Ginny a Lenka mají úžasné účesy, pan Lovegood (jeho dublér) má hořčičně žluté manžestráky, světlou košili a žlutou vestu na květovaném tílku (?) a bílo-nažloutlé vlasy po ramena.
Dům Láskorádů je dokončen: Dokonce před ním "roste" strom s těmi oranžovými "švestkami" dům má kamenný základ (výška asi čtyři metry, zbytek dodělají počítači; i z brlohu je skutečné jen první patro) a na boku jsou díry po zásahu Smrtijedů - a dům právě připravovali na "rozsáhlejší verzi boje".
Výstava v jídelně: Křiklanův kostým, Luniny šaty z vánočního večírku, zelené přesýpací hodiny ze Slughornovej pracovne, několik produktů z vynikajících výmyslů Weasleyových a prokletý náhrdelník.

luna-amy.blog.cz

Místo rozdělení Relikvií smrti

22. srpna 2009 v 16:54 | Vendy
Herec Joshua Herdman se nedávno zúčastnil Muggle Mayhem, což je mítink fanoušků Harryho Pottera. Na MM prozradil dvě důležité informace. Jamieho Wayletta neuvidíme v Relikviích smrti v roli Vincenta Crabbea stejně jako Joshuu Herdmana v roli Gregoryho Goylea a ......

Upozornění: SPOILER!

Nové fotky z natáčení Relikvií (Bovingdon Airfield)

22. srpna 2009 v 11:00 | Vendy
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
mamlasek.blog.cz

Natáčení scén v Gringottově bance začne v říjnu

19. srpna 2009 v 19:07 | Vendy
Během propagace charitativního závodu na kolech, který se uskuteční vrámci Thorpe Bay Rotary Club, herec Mike Edmons oznámil, že bude hrát jednoho ze skřetů z Gringottovy banky v závěrečných dvou dílech Relikvií smrti. Prozradil také, že začne natáčet v Říjnu tohoto roku spolu s Danielem, Helenou, Rupertem a Warwickem. Vyjádřil se následovně: "Začnu natáčet Harryho Pottera v Říjnu a opravdu se moc těším."

harrypotter-world.blog.cz

Záběry z karavanové scény

16. srpna 2009 v 21:36 | Vendy
London Taxi Tour zveřejnilo video, které nám ukazuje záběry shluku karavanů nedaleko Leavesdenských studií, kvůli natáčení přidané scény v Relikviích smrti.

harrypotter-world.blog.cz

Dva smrtijedi obsazeni

16. srpna 2009 v 21:33 | Vendy
Herci Paul Khanna a Jon Campling byli obsazeni do rolí 2 smrtijedů v závěrečných dvou dílech Relikvií smrti. Zatím však není známo, koho konkrétně si zahrají.

M00088899-0104.jpg (36 KB) M00019305-0101.jpg (43 KB)
harrypotter-world.blog.cz

Reportáž ze studií Leavesden od fanoušků

13. srpna 2009 v 14:47 | Vendy
Dva velcí fanoušci Harryho Pottera, Chris a Maria, měli to štěstí, že mohli navštívit studia Leavesden, kde se v současnosti natáčejí scény pro Relikvie Smrti. Během návštěvy studií si prohlédli staré i nové scény, na nichž se natáčeli, zda bude natáčet a dozvěděli se několik novinek z připravovaných potterovek.

Jejich reportáž si můžete přečíst (v angličtině) zde. V pokračování najdete přehled nejdůležitějších a nejzajímavějších informací. Pokud by vám to náhodou nebylo jasné z témata, tak upozorňuji, že pokračování článku je plné spoilerů!

Nové fotky z natáčení u Lasturové vily (13. květen 2009)

13. srpna 2009 v 14:39 | Vendy
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Video z natáčení scén před vchodem Ministerstva kouzel (28. červen 2009)

13. srpna 2009 v 10:27 | Vendy
youtube.com

První část Relikvií je už horlivě očekávána

13. srpna 2009 v 10:26 | Vendy

Podle filmového žebříčku, který byl sestavený na internetovém porátlu IMDb, je první díl Relikvií smrti, sedmý film ze série, druhým nejočekávanějším filmem v roce 2010. Fanouškové jsou prý už nažhavení na shlédnutí první poloviny poslední části magické Harry Potter ságy.

Žebříček deseti nejočekávanějších filmů v roce 2010:
10. The Book of Eli (v něm hrají Michael Gambon a Gary Oldman)
9. Remember me (hraje v něm RobertPattinson)
8. Prince of Persia: The Sands of Time
7. The Green Hornet
6. The Expendables
5. A Nightmare on Elm Street
4. Th Last Airbender
3. Iron Man 2
2. Harry Potter and the Deathly Hallows Part I
1. Alice in Wonderland (hraje v něm Helena Bonham-Carter a Alan Rickman)

hermionagrangerova.blog.cz

Natáčení ve Whitehallu (28. červen 2009)

12. srpna 2009 v 18:14 | Vendy
Před nějakým časem jsme měli možnost vidět první fotky z natáčení pro sedmý díl Pottera.
Natáčení se konalo v londýnské části Whitehall 28. června 2009 a točili se scény s ministerstvem. Účastnilo se ho samozřejmě ústřední trio a také David O´Hara (Albert Runcorn), Stefan Rodhri (Reg Cattermole) a Sophie Thompson (Mafalda Hopkirk).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
harrypotter-world.blog.cz

Natáčení Shell Cottage 3. den (13. květen 2009)

12. srpna 2009 v 18:07 | Vendy
imagebam.com
potterharry.net

Nové fotky z natáčení Dobbyho pohřbu

11. srpna 2009 v 17:09 | Vendy
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nové fotky z útěku ze svatby

11. srpna 2009 v 16:39 | Vendy
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama